Tancerz erotyczny

Żeby zajmować się tańcem erotycznym należy mieć ku temu specjalne predyspozycje. Nie właściwie każdy ponieważ w takie działalności odnajdzie się i będzie czuł się pewnie.

Czy to tancerka erotyczna, czy tancerz erotyczny, to właściwie każdy z nich musi mieć stosownej budowy ciało. Musi ono być zgrabne i zadbane. Nie chodzi o to, by było skrajnie chude czy bardzo umięśnione. Musi być męskie i kobiece, takie, którego widok ma możliwość wzbudzić pożądanie i podniecenie, bo takim teraz celom służy taniec erotyczny.
Poza tym tancerze erotyczni muszą umieć się poruszać. Ze stuprocentową pewnością pewnych układów czy choreografii można się nauczyć, natomiast osoby, które nie preferują tańczyć czy takie, którym taniec stwarza fizyczny i psychiczny ból, raczej nie będą umiały oddać się mu bez reszty. Konieczną cechą, jaką musi mieć striptizerka czy striptizer jest świadomość swojego ciała. Umiejętność jego prezentacji i zastosowania własnej seksualności. Ponieważ taniec erotyczny, to nie jest zwykły taniec. Jego zadaniem jest uwodzenie i kuszenie, wzbudzenie określonych emocji i pożądania. A takie emocje trzeba umieć wzbudzać. Ktoś, kto jest nieśmiały albo krepuje go nagość, nie posiada szans w tym zawodzie. Żeby wykonywać striptiz damski albo męski trzeba zatem posiadać nie tylko określone walory fizyczne, ale i predyspozycje natury psychologicznej. Konieczna jest zapewnienie siebie i pewna doza wyuzdania. Przydaje się umiejętność prowokowania i wykorzystywania swojego seksapilu. Są one konieczne, by być dobrym tancerzem erotycznym. Bez nich jest to raczej niemożliwe.
Polecana strona: wieczór kawalerski.

Dodaj komentarz