Nowoczesne lampy

Gdy dekorator wnętrz pracuje nad zleconym mu projektem, bardzo często szuka inspiracji w sieci. Niekiedy inspiruje się schematami, które już kiedyś stworzył.

Bez wątpienia przenigdy nie powiel ichniejszym, bo prawie każdy taki projekt musi być oryginalny i wyjątkowy. Wręcz jeżeli upodobania klientów w wielu dylematach są zbieżne albo takie same. W każdym takim przypadku polecam dokonywać modyfikacji, bo inaczej klient mógłby zarzucić projektantowi brak profesjonalizmu. Jeżeli już w danym pomieszczeniu zastosowano stojące lampy Tom Dixon, to w innym szuka się przeznaczenia dla lamp innego rodzaju lub co najmniej w innej formie.
W pracy nad takimi schematami uwzględnia się nie tylko panujące w aranżacji wnętrz trendy, ale przede wszystkim oczekiwania klientów. O ile na przykład podobają im się lampy moooi, to takie wprowadza się do projektu jeżeli już zależy im na tym, ażeby z ichniejszym mieszkań nie zniknęły rodzinne pamiątki, a wyłącznie zmieniono ich rodzaj ekspozycji, to takie zalecenia powinno sięwarto wziąć pod uwagę. Nie w każdej chwili bowiem ludzie wolą ażeby ichniejszym mieszkania przemieniać diametralnie. To bez wątpienia dotyczy sytuacji, gdy aranżowanie wnętrz ma dotyczyć tych, które już jakoś są urządzone. Tam, gdzie nie posiada niczego można dowolnie projektować, gdzie umieści się lampy Tom Dixon czy właściwe meble. Byleby to zyskało aprobatę zleceniodawcy. W przypadku aranżowania wnętrz urządzonych, sprawa jest bardziej skomplikowana, jednak fachowy architekt wnętrz poradzi sobie z takim zamówieniem bez najmniejszego dylematu. Tym bardziej, jeżeli pracuje w danym fachu kilkanaście lat.
Polecam: lampy Anglepoise.

Dodaj komentarz