Biuro aktuarialne – oferta

Na rynku działają firmy, które oferują kompleksowe usługi finansowe, które obejmują w głównej mierze zadania takie jak wycena przedsiębiorstwa. Warto wspomnieć o tym, że taka wycena wykonywana jest między innymi w przypadku fuzji, ale też planowanych transakcji związanych z kupnem czy te sprzedażą całego przedsiębiorstwa lub również zintegrowanej części.
Usługi aktuarialne – na co zwrócić uwagę?
Takie usługi realizowane są przez ekspertów, a zatem licencjonowanych aktuariuszy, którzy posiadają szeroką wiedzę z zakresu finansów, jak też wieloletnie doświadczenie i praktykę w zakresie wykonywania wycen finansowych a także aktuarialnych na rzecz różnorakich podmiotów gospodarczych.

Warto pamiętać o tym, że biuro aktuarialne oferuje nie tylko wyceny przedsiębiorstw czy również spółek, ale też usługi związane przykładowo z wyceną znaku towarowego. Znak towarowy ma coraz większe znaczenie dla funkcjonowania firmy na rynku, a głównie dla zyskiwania przewagi nad konkurencją. Co więcej, wycena aktuarialna to również usługi dotyczące analizy projektów oraz zamiarów restrukturyzacyjnych a także modernizacyjnych przedsiębiorstwa. Są to też wyceny rezerw wykorzystanych na świadczenia pracownicze, np tj. odprawy rentowe oraz emerytalne, pośmiertne, nagrody jubileuszowe dla pracowników, czy także inne formy gratyfikacji. Wyceniane są też ekwiwalenty energetyczne świadczenia przejazdowe czy również przeznaczone na usługi medyczne. Jak więc widać, oferta biura aktuarialnego jest kompleksowa, a jednocześnie właściwa do konkretnego klienta.

Warto zobaczyć: wycena spółki.

Dodaj komentarz