Przebieg wesela

Wesele jest takim wydarzeniem, które wspomina się latami. W znaczącej liczbie sytuacji przedmiotem tych wspomnień są wydarzenia o pozytywnym charakterze, a niekiedy całkowicie odwrotnie.

Nie właściwie każde ponieważ wesele wygląda i przebiega tak samo. Czasami zdarza się tak, że mimo usilnych starań dochodzi do wydarzeń, których wolałoby się uniknąć. Może się na przykład zdarzyć tak, że sprzęt, jaki posiada do dyspozycji DJ na wesele Kraków, zawiedzie. Ze stuprocentową pewnością wielu z nich jest przygotowanych na takie uwarunkowania, natomiast w każdym momencie stwarza to swego rodzaju zamęt.
Na wielu weselach podaje się alkohol. Prawdopodobnie nie posiada wesel, gdzie go nie posiada, a alkohol, jak wiadomo, robi z ludźmi cuda. Jeżeli ktoś ma słabą głowę albo staje się nadpobudliwy po alkoholu, to może dojść na weselu do różnego rodzaju kłótni i nieporozumień. Wujkowi z Czeladzi ma możliwość nie spodobać się zatrudniony na wesele wodzirej Kraków. I o awanturę bardzo łatwo. Choćby ludzie starają się pilnować i robią wszystko, ażeby zachować fason na weselu, nie w każdej chwili się to udaje. I takie wydarzenia teraz wspomina się po latach. Z pewnością, kiedy udaje się uniknąć awantur i kłótni w trakcie wesela, to jest to powód do dumy. I niekiedy zdarza się tak, że konferansjer Kraków dziękując gościom za udaną imprezę, jest z nimi całkowicie szczery. Choć są i tacy goście weselni, którzy czekają na jakąś bójkę, czy kłótnię. Bo tak jest ciekawiej. Wtedy wesele wspomina się jako to, na którym Tomek stracił ząb, a wujo Mietek złamał sobie nos. Historie weselne są przekazywane przez pokolenia, jeżeli z całą pewnością jest się czym chwalić.
Więcej: Konferansjer Kraków.

Dodaj komentarz