Coraz więcej imprez z DJem

Dj Gibo para się prowadzeniem różnego rodzaju imprez od 1996 roku, w różnych częściach kraju. Jest to perfekcyjny wybór na imprezę okolicznościową, wesele, ślub, imprezę szkolną, studniówkę, czy imprezę integracyjną. Głównie realizuje wydarzenia zamknięte.

Dj odpowiednio dobierze repertuar do okoliczności. Rodzaj muzyki jest uzgadniany razem z klientem, dzięki temu jest to swego rodzaju gwarancja udanej imprezy. Wybrzmieć mogą utwory z lat 80 a także najnowsze hity światowe. Gwarantuje świetną rozrywkę oraz indywidualne podejście. Gwarantuje też rewelacyjną obsługę techniczną, w tym nagłośnienie i oświetlenie laserowe. Oferuje też wyrzutnie konfetti, która niewątpliwie zostanie na długo w pamięci uczestników.
Dj kieruje się zasadami takimi jak: doświadczenie, profesjonalizm, kultura osobista i przede wszystkim zadowolenie klienta. A dodatkowo pomaga w dostarczeniu innych atrakcji na wydarzenie, tj. dekoracje, fotobudka, fajerwerki, dym, napis LOVE, czy wideofilmowanie. Od klienta nie wymaga niczego innego, jak jedynie dostępu do gniazdka z prądem. Dzięki temu organizator może odetchnąć z ulgą i o nic więcej się nie martwić.
Nie sposób pominąć, że Dj, funkcjonuje na najnowocześniejszym sprzęcie. Wykorzystuje mikrofonów znanych firm, tj. Shure, czy Sennheiser, za nagłośnienie odpowiadają kolumny firmy QSC, RCF oraz Turbosound, natomiast imprezy liczne napędzane są systemem liniowym.
W współzależności od potrzeb klienta, rodzaju imprezy, czy wielkości pomieszczenia, całość wyposażenia jest dobierana osobiście.

Więcej informacji: dj.

Dodaj komentarz