Jakie rzęsy

Sztuczne rzęsy stały się w ostatnim czasie prawdziwym hitem. Widujemy coraz dodatkowo kobiet z pięknie podkreślonymi oczami i mega długimi rzęsami. Nie są spore naturalne, dlatego że w naturze rzadko kiedy dana kobieta może mieć takie rzęsy długimi, czarnymi gęstymi rzęsami odróżniają się głównie kobiety wschodu, ale u nich są jakieś granice gęstości tych rzęs.

Z kolei europejki nie mają tak gęstych rzęsy, zatem sztuczne rzęsy są dla nich doskonałym wyjściem. Sztuczne rzęsy otwierają oczy, sprawiają, że oprawa oczu staje się bardziej widoczna i w pewnych sytuacjach nawet nie potrzeba już makijażu.
Oko wygląda bardzo atrakcyjnie, nie musimy się malować zatem oszczędzamy czas, nie powinniśmy wykonywać demakijażu, więc znowu oszczędzamy czas. Są poprawnie same plusy tego rozwiązania. Rzęsy na pasku wybierane są okazyjnie, jednak do stałego noszenia wybiera się kępki rzęs mocowane metodą dwie:1, 1:1 albo np metodą objętościową, gdzie do jednej naturalnej rzęsy przykleja się kilka sztucznych rzęs – rozwiązań w tym zakresie jest wiele i najlepsze stylistki rzęs potrafią wyczarować de facto bardzo gęste i długie rzęsy u kobiety, która naturalnie mają rzęsy rzadkie, cienkie i krótkie. Sztuczne rzęsy prezentują się bardzo okazale i zmieniają wygląd twarzy. Dlatego trzeba być tutaj ostrożnym, ażeby nie przesadzić żeby twarz nie zyskała wyrazu groteskowości. W pewnych sytuacjach może się tak stać wtedy, gdy stylistka rzęs przesadzi przyklei nam w rzeczywistości dużo i bardzo gęstych rzęs, które sprawią nienaturalne wrażenie.
Zobacz więcej: sztuczne rzęsy.

Dodaj komentarz