Darmowa wersja programu księgowego

Priorytetowym wyposażeniem każdej księgowej jest specjalistyczny program. To właśnie on pozwala codzienne księgowanie wszystkich faktur , a ponadto innych dokumentów. W teraźniejszych czasach na polskim rynku można wyszukać kilka świetnych kodów księgowych, więc dość ciężko jest podjąć decyzję o zakupieniu wyłącznie tego jednego, najlepszego.

Program księgowy kupuje się na licencję wymagającej stałej, comiesięcznej opłaty. Warto zatem uprzednio z dużą uwagą sprawdzić, czy dany program księgowy jest wart waszych środków inwestycyjnych. Wersja demo Comarch Optima dostępna jest całkowicie bezpłatnie przez okres sześćdziesięciu dni. Jest to z całą pewnością wystarczający czas, aby wnikliwie sprawdzić dany program księgowy i wycenić, czy jest on warty waszych środków finansowych. Warto więc skorzystać z wersji demo Comarch ERP Optima, skoro nie wiąże się to z poniesieniem żadnych dodatkowych kosztów.
Zainstalowanie wersji demo programu Optima zajmie wam maksymalnie kilka minut. Po jego uruchomieniu rozpocznie się odliczanie sześćdziesięciu dni okresu użytkowania programu. Po jego zakończeniu będziecie musieli sami zdecydować, czy chcecie wykupić pełną wersję tego skryptu. Jego cena wcale nie jest wyższa, niż innych programów dostępnych na naszym rynku. Cieszy on się jednak ogromną popularnością wśród księgowych, gdyż daje możliwość na szybką i efektywną pracę. Posiada też bardzo łatwy interfejs, dzięki czemu dosłownie niewiele doświadczone, nowe księgowe są wstanie bardzo szybko nauczyć się obsługiwania tego skryptu.
Zobacz również: Comarch Optima demo.

Dodaj komentarz