Tani magnes do klipsów antykradzieżowych

W obecnych czasach praktycznie w każdym sklepie odzieżowym możemy się spotkać z popularnymi klipsami na ubraniach oraz dodatkach. Jest to zdecydowanie jedno z najskuteczniejszych zabezpieczeń dla film odzieżowych, dlatego bardzo chętnie z nich korzystają. Klips nigdy nie przeszkadza w przymierzaniu ubrań, a jest właściwym system ochrony dla drogich ubrań, które na nieszczęście dość masowo są wynoszone przez klientów , a oprócz tego klientów.

Pracownice sklepu nie są wstanie upilnować wszystkich klientów, obsłużyć ich i zająć się jeszcze rozkładaniem towaru. Warto zatem mieć ten wyjątkowy system w swoim sklepie, ażeby w dużym stopniu zminimalizować straty powiązane z kradzieżą ubrań. Klipsy antykradzieżowe będą potrzebowały jeszcze specjalnego magnesu, aby pracownicy sklepu mogli je łatwo zdjąć przy kasie. Tego rodzaju magnes powinien być nie tylko i wyłącznie skuteczny, ale również poręczny i wartościowy.
Magnes do ściągania zabezpieczeń musi się odnaleźć obok kasy, dlatego warto wybierać systemu, które są dość niezbyt duże, niemniej jednak bardzo dobrze zdejmują klipsy. W tym przypadku bardzo istotnym aspektem jest sama siła magnesu. Im silniejszy będzie magnes do klipsów, tym łatwiej i szybciej pracownice sklepu będą mogły go ściągać z ubrań. Silny magnes znaczy nie tylko szybsze zdejmowanie klipsów z ubrań, niemniej jednak również minimalizuje ryzyko ich uszkodzenia. Warto zatem inwestować swoje pieniądze jedynie w sprawdzoną technologię, która w znacznym stopniu ułatwi funkcjonowanie dla waszych pracowników i zminimalizuje potencjalne straty wynikające z uszkodzenia ubrań klipsem.
Źródło informacji: Otwieracz do klipsów typu GOLF.

Dodaj komentarz