Drukarki do biura

W ofercie kserokopiarki Chorzów można znaleźć zarówno leasingowane w przeszłości innym klientom jak i takie prosto z fabryki. W zależności od swoich potrzeb możliwe jest dzierżawienie urządzeń zarówno obsługujących standardowy format A4 jak i dedykowanych do druku wielkoformatowego. Przykładowe oferowane marki do Develop, Sharp i HSM.

Dzierżawa kserokopiarek Katowice możliwa jest już w okresie pół godziny od rozpoczęcia procedury decyzyjnej. Po wybraniu własnego modelu wystarczy dopełnić formalności i czekać na decyzję. Gdy jest ona pozytywna, pozostaje wyłącznie podpisanie umowy.
Dla klientów indywidualnych, nieczerpiących z kserokopiarki Katowice jakichkolwiek profitów przeznaczona jest oferta wynajmu. Od dzierżawy odróżnia ją głównie brak przychodów finansowych dla klienta.
Udostępniony do odpłatnego używania sprzęt podlega pomocy technicznej. Jest ona świadczona niezwłocznie po zgłoszeniu kłopotu. Na życzenie klientów możliwe jest także przeprowadzenie przeglądu technicznego urządzenia.
Poza wynajmem a także dzierżawą sprzętu możliwe jest nabycie kserokopiarek HSM, Sharp oraz Develop na wyłączną własność. W ofercie znajdują się również niszczarki oraz części zamienne i narzędzia eksploatycyjne do w zasadzie każdego modelu, jaki można znaleźć w ofercie.
Oferta jest fantastycznie kompleksowa. Dzierżawa kserokopiarek Katowice od lat spotyka się z entuzjastycznymi opiniami klientów. Wręcz najbardziej wymagające osoby w tym gronie preferują fachowe podejście w obsłudze technicznej sprzętu, a także w procesie decyzyjnym przyznawania sprzętu.

Polecana strona: kserokopiarki Chorzów.

Dodaj komentarz