Biznesowe zdjęcia

Szukasz miejsca na sesję zdjęciową w Łodzi? To trafiłeś doskonale! Oferujemy studio fotograficzne na wynajem, które daje możliwość tworzenie fotografii wizerunkowych dla Ciebie i Twojego biznesu. Studio znajduje się w niedalekiej odległości od Manufaktury na ulicy Ogrodowej 74. Największym atutem i zarazem najbardziej istotnym dla większości fotografów jest to, że wpada do niego duża ilość światła przez cały dzień.

Dzięki czemu godzina sesji nie jest ograniczona, a może odbywać się ona i w godzinach porannych i popołudniowych. Pomieszanie stworzone jest w loftowym stylu, a niepowtarzalne meble i tła, nadają klimatu całemu wnętrzu. W studio znajduje się też kuchnia oraz stanowisko do wizażu i przebieralnia, które umożliwia wygodne przygotowanie się do sesji. A dodatkowo w naszym spisie produktów/usług posiadamy również możliwość współpracy z fachową wizażystką oraz fryzjerką, które sprawią, że Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej niesamowite. Wynajmując studio, dostajesz również dostęp do całego wyposażenia, które zawiera między innymi lampy błyskowe, statywy, blendy, dyfuzory czy tła. 
Fotografia dla biznesu to coś, co kreuje cały wizerunek marki i pozwala wykonać klimat, jaki Klient widzi podczas przeglądania social mediów czy witryny internetowej firmy. W tego typu zdjęciach wnętrza są ogromnie ważną częścią całości sesji, dlatego też warto wybrać miejsce, które będzie współgrało z całością fotografii oraz sprawi, że kadry będą same przyciągały uwagę przyszłych odbiorców. Przenieś wizerunek swojej marki na nowy poziom i zaplanuj fachową sesję zdjęciową w naszym studio. 

Zobacz także: fotografia biznesowa warszawa.

Dodaj komentarz